MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.01.20

Puppy Show czyli pokazy szczeniaków na ZOOPARKU

Szczeniaczki opanują ZOOPARK! Tak, tak... Zapraszamy Was na PUPPY SHOW! 23 lutego (niedziela) maluchy w wieku 4-12 miesięcy zaprezentują się na profesjonalnym ringu. Nie będzie to oficjalna wystawa, a rodzaj pokazu psów w warunkach zbliżonych do wystawy halowej, z obecnością publiczności, prezentacją w ringu oraz nagrodami! Komisja sędziowska pomoże uwydatnić wszystkie zalety szczeniaków podczas prezentacji, na Was zaś liczmy w kwestii oklasków i dopingowania, ponieważ dla większości psiaków będzie to debiut! 

Bilety dostępne >>> TU
07.01.20

Mrówki, gąsienica, jeż a może pasikonik... Co Twoim zdaniem piszczy w trawie?

Kredki, flamastry i  farby w dłoń! Ogłaszamy konkurs plastyczny pt."Co w trawie piszczy?" odbywający się w ramach Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK 2020. Do udziału w konkursie zapraszamy przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Narysujcie, namalujcie lub wykonajcie fotografię przedstawiającą mieszkańca trawiastej gęstwiny (np. mrówkę, gąsienicę, motyla a może pasikonika lub jeża). Liczmy na Waszą wyobraźnię i inwencję twórczą! Na prace konkursowe czekamy do 14 lutego 2020 r.  

Koniecznie sprawdźcie regulamin oraz szczegółowe informacje >>> KONKURS PLASTYCZNY
18.12.19

Miłośnicy zwierzaków spotykają się w lutym na ZOOPARKU!

Macie już listę noworocznych postanowień? Koniecznie uwzględnijcie w  swoim zestawieniu odwiedzenie Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK! Pamiętajcie, że tym razem spotykamy się 22 i 23 lutego 2020 r.! 

Bilety (dostępne w trzech wariantach: bilet normalny, ulgowy oraz rodzinny) możecie kupić już teraz! 

24.10.19

Targi Lublin opiekunem żyraf!

Z przyjemnością i dumą informujemy, że Targi Lublin zostały oficjalnym opiekunem żyraf mieszkających w Ogrodzie Zoologicznym im. Stefana Milera w Zamościu. Tacy podopieczni to prawdziwy skarb! 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9