MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.09.19

Niekwestionowana piękność na ZOOPARKU - krowa szkocka!

Nie od dziś wiadomo, że Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK nie może odbyć się bez zwierzaków zagrodowych! Przedstawiamy Wam zatem niekwestionowaną, najpiękniejszą i najbardziej uroczą przedstawicielkę tego rozbrykanego stadka - krowę szkocką. Ta wyżynna rasa bydła cechuje się długimi rogami i kudłatą sierścią  Gwarantujemy, że niezwykły wygląd naszej mućki skradnie Wasze serca! 
P.S. Macie już bilety na ZOOPARK Jesień 2019?  >>>KUP BILET<<<
06.09.19

Wprost z Australii na jesienną edycję ZOOPARKU

Przedstawiamy Wam egzotycznego gościa, który wprost z Australii przyjedzie na jesienną edycję ZOOPARKU! Zastanawiacie się o kim mowa? Podpowiadamy: nie chowa głowy w piasek, uwielbia towarzystwo, a do tego jest baaaaardzo fotogeniczny. Tak, tak... To emu australijski - największy ptak zamieszkujący ten kontynent! Liczymy, że odwiedzi nas w towarzystwie innych emu. 

Jeśli jeszcze nie macie biletów na ZOOPARK Jesień 2019 - czas to zmienić >>>KUP BILET<<<
02.09.2019

ZOOPARK jesień 2019 - przedsprzedaż biletów

Wyprawka na nowy rok szkolny skompletowana? W takim razie koniecznie zanotujcie w Waszych kalendarzach najbliższy termin Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK edycja jesień 2019. Tak, tak...Wiemy, że mocno tęsknicie za naszymi zwierzakami i właśnie dlatego widzimy się już 12 i 13 października 2019.  

Bilety już dostępne >>> KUP BILET <<<

P.S. Pamiętajcie, że do 14 września obowiązuje specjalna cena przedsprzedażowa 
13.05.2019

Jesienna edycja ZOOPARKU - bilety już dostępne!

Niespodzianka dla miłośników zwierzaków dużych i małych! Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów wstępu na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK, który odbędą się w dn. 12-13 października 2019 r. Bilety elektroniczne możecie kupić w trzech wariantach: bilet normalny, ulgowy oraz rodzinny. 

Szczegóły znajdziecie >>> TU
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16