MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.10.2019

Podopieczni Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu na ZOOPARKU

ZOOPARK to miejsce spotkania zwierzaków z najróżniejszych zakątków świata. W strefie zwierząt egzotycznych spotkacie podopiecznych Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu. Tak więc 12 i 13 października widzimy się m.in. z:małpkami (sajmiri wiewiórcze i tamaryny białoczube), żenetą zwyczajną, łaskunem chińskim, żółwiami żabuti. 

Bilety łapcie  >>> TU <<<
09.10.19

Takiego zwierzaka jeszcze na ZOOPARKU jeszcze nie było!

Takiego zwierzaka jeszcze na ZOOPARKU jeszcze nie było! Występuje w Ameryce Północnej zamieszkując lasy i tereny otwarte. Ma gęstą i puszystą czarną lub ciemnobrązową sierść w białe paski, a podczas obrony towarzyszy mu nieprzyjemny zapach. Wiecie kto to taki? Podpowiadamy! To skunks! Jeśli nie mieliście okazji spotkać go nigdy wcześniej to w weekend będziecie mogli narobić zaległości  i zobaczyć go na własne oczy. 

Pamiętajcie, że przez cały czas możecie kupić bilety  >>>KUP BILET<<<

08.10.2019

Narysuj leśnego zwierzaka i zgarnij pluszaka!

Pierwsze zwierzaki zameldowały się już u nas. Przesłodkie pluszaki czekają na nowych właścicieli. 10 autorów najlepszych prac plastycznych przygotowanych w ramach konkursu plastycznego pt. "Zwierzęta Leśne" zabierze ze sobą do domu misia pandę lub pieska-pluszaka. Do udziału w konkursie zapraszamy 12 i 13 października 2019. Prace plastyczne przygotowujemy w godz. 12.00 - 15.00. O godz. 15.00 rozstrzygamy konkurs i nagradzamy 5 najlepszych prac konkursowych.
więcej >>
07.10.19

Przygoda z piosenką - tylko na ZOOPARKU!

Wspólnie z solistami Teatru Muzycznego w Lublinie wybierzemy się w muzyczną podróż! Na scenie pojawi się niezastąpiony duet: Małgorzata Rapa oraz Jakub Gąska, zaś o oprawę muzyczną zadba Marcin Woźniak. Podczas pierwszej części występu pt. "Przygoda z piosenką" usłyszymy utwory muzyczne z bajek i znanych filmów animowanych, zaś w czasie drugiej części wspólnie zanucimy przeboje dla rodziców. Zapraszamy 13 października (niedziela) o godz. 12.00 do sali konferencyjnej B1 (parter). Musicie tu być! 
więcej >>
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19