MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.03.2018

Rekordowe zwierzaki - konie Shire Horse, koń fryzyjski oraz falabella

Robin Hood i Lady Margaret w Lublinie! Czy to możliwe⁉ Tak! To przedstawiciele rasy Shire Horse - najcięższe i największe konie świata, które osiągają wysokość od 180 cm do 2 metrów w kłębie i masę do 1500 kg. Razem z nimi przybędą do nas koniki falabella: COOKIE (czyli ciasteczko; 65 cm w kłębie) i SEVI (czyli truskaweczka) reprezentujące najmniejszą rasę koni miniaturowych na świecie. Zobaczycie również konia fryzyjskiego - KEES v.d. ELZENHOF (koń sportowy; Mistrz Polski w ujeżdżeniu). Takie "rekordowe" zwierzaki spotkacie tylko na ZOOPARKU!
więcej >>
08.03.18

Muzyczna podróż... Jesteście gotowi?

Mamy dla Was niespodziankę! W niedzielę (11 marca 2018) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej B1 (parter) soliści Teatru Muzycznego w Lubinie - pani Małgorzata Rapa oraz pan Jakub Gąska – zabiorą nas w muzyczną podróż w dwóch odsłonach. Podczas pierwszej części programu najmłodsi usłyszą ponadczasowe przeboje dla dzieci: ”Każdy ma jakiegoś bzika”, „Zuzia lalka nieduża” czy „Wszystkie dzieci nasze są”. Podczas drugiej części pt.: "Cała sala śpiewa z nami” będzie można usłyszeć m.in.: „Tak bardzo się starałem”, „Nie bądź taki szybki Bil” czy „Dwudziestolatki”. Nie zabraknie również zagadek oraz mini-konkursów dla publiczności. Występ poprzedzi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie plastycznym pt.:„W wiejskiej zagrodzie” towarzyszącemu Wystawie ZOOPARK.
więcej >>
08.03.18

Coś dla małych geniuszy!

IQ Studio z Lublina zajmuje się organizacją kursów edukacyjnych dla dzieci. "Stawiamy na nowoczesne metody nauczania łączące naukę z zabawą. Nasi prowadzący posiadają niezbędne doświadczenie i odpowiednie predyspozycje do pracy z najmłodszymi". W naszej ofercie znajdują się ciekawe zajęcia dla dzieci w formie angażujących warsztatów, podczas których Wasze pociechy poznają w praktyce podstawy robotyki, chemii, programowania oraz matematyki. W ofercie znajdziecie również indywidualnie przygotowywane kreatywne zajęcia dla dzieci na różnego rodzaju wydarzenia takie jak bale karnawałowe, festyny czy dni dziecka. IQ Studio jest sponsorem nagród w konkursie plastycznym!
więcej >>
08.03.18

Muzeum Wsi Lubelskiej wraz z "Mućką" zaprasza na ZOOPARK!

Towarzyska krowa „Mućka”, łagodna i spokojna klacz „Finezja”, przyjazna i malutka Mejsi” (klacz kuc) oraz ciekawskie kozy - to podopieczni Muzeum Wsi Lubelskiej, których spotkacie na ZOOPARKU. Na stoisku Muzeum będziecie mogli wziąć udział w konkursach, gdzie do wygrania będą wejściówki do lubelskiego skansenu oraz inne atrakcyjne nagrody. 

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9