MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

07.03.2018

Program Wystawy!

Jesteście ciekawi co dla Was przygotowaliśmy w tym roku? Koniecznie sprawdźcie program Wystawy ZOOPARK oraz zapoznajcie się z planem ekspozycji - już teraz warto przemyśleć jakie zwierzki odwiedzicie jako pierwsze. 


07.03.18

Leśne niespodzianki dla najmłodszych w strefie zabaw i animacji!

Zapraszamy wszytskie dzieciaki do naszej strefy zabaw i animacji! Dzieci będą mogły poznać ciekawostki na temat lasu, wziąć udział w grach, quizach i konkursach wiedzy leśnej, tworzyć prace plastyczne z wykorzystaniem darów lasu i tektury oraz dowiedzieć się, na czym polega praca leśnika. Dodatkową atrakcją będzie doświadczanie ,,ścieżki zmysłów” - zobacz, dotknij, poczuj jak funkcjonuje las. Dla zwycięzców konkursów i quizów przewidziane są upominki oraz pamiątki ufundowane przez Regionalną Dyrekcje Lasów Państwowych w Lublinie.
07.03.2018

Kilka słów o kolejnym sponsorze nagród w naszym konkursie plastycznym! PZS CEZAS Lublin to firma z ponad 65-letnią tradycją, dostawca wyposażenia szkół, biur i przedszkoli, partner strategiczny Fabryki Mebli Szkolnych Olsztyn. Oferują meble szkolne i przedszkolne, meble i krzesła biurowe, meble na wymiar, place zabaw, pomoce szkolne, artykuły biurowe i środki czystości, gry i zabawki edukacyjne, artykuły sportowe i rehabilitacyjne, flagi i godła oraz dokumentację i inne artykuły szkolne.
więcej >>
06.03.18

Przedstawiamy Wam sponsora nagród w konkursie plastycznym "W wiejskiej zagrodzie". Laser City to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki. Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Laser City oferuje rozgrywki w laserowy paintball, który jest alternatywą dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Jest także gwarancją na wiele niezapomnianych chwil. Uczestnicy przenoszą się w świat wirtualnej gry, która rozgrywa się na żywo. 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9