MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

01.03.2018

Sponsor nagród w konkursie "Pupil Zooparku" - PW HOBBY

Pamiętajcie, że jeszcze tylko do jutra (2 marca) czekamy na zgłoszenia waszych piesków do konkursu "Pupil ZOOPARKU". Do wygrania zapasy karmy. A teraz kilka słów o sponsorze nagród. PW HOBBY to rodzinna firma z branży zoologicznej (producent karm dla zwierząt towarzyszących) obecna na rynku od 25 lat. Firma jest producentem 3 marek karm Vitapol, Lolo Pets oraz Lolo Pets Classic, jak również wyłącznym dystrybutorem na kraj marek Trixie oraz Happy Dog i Happy Cat.  "W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasze portfolio o marki Exo Terra czy Fluval, są to produkty znane każdemu akwaryście i terraryście". Szeroki asortyment, prostota budowy przy jednoczesnej niezawodności. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby rozpoczynające dopiero swoją przygodę z terrarystyką, ale także prawdziwi pasjonaci, doceniający nowoczesne rozwiązania.
więcej >>
28.02.2018

Marzysz o zwierzątku domowym? Adoptuj królika!

Podczas ZOOPARKU odwiedź stoisko Stowarzyszenia Pomocy Królikom, które przyjmuje pod swoją opiekę bezdomne króliki i szuka im nowych, odpowiedzialnych domów. Więcej o adopcjach dowiecie się tu: www.adopcje.kroliki.net. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Tak opowiadają o swojej działalności: "Zajmujemy się głównie adopcjami, interwencjami oraz edukacją z zakresu zajęczaków. Przyjmujemy pod swoją opiekę króliki bezdomne z Lublina i okolic, leczymy je, odrobaczamy, szczepimy i kastrujemy, potem szukamy nowych domów i właścicieli, z którymi podpisujemy umowę adopcyjną".
więcej >>
13.02.18

Kredki w dłoń - konkurs plastyczny trwa!

Pamiętajcie, że trwa konkurs plastyczny pt.: "W wiejskiej zagrodzie". Zadanie konkursowe polega na narysowaniu, namalowaniu lub sfotografowaniu zwierzęcia bądź zwierząt gospodarskich. Maksymalny dopuszczalny format prac to A4. Prace konkursowe wraz ze zgłoszeniem należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin  w terminie do 2 marca 2018 r.
09.02.2018

Zagrodowi goście na ZOOPARKU

Od dawna przebierają kopytkami z niecierpliwości, żeby móc się z Wami spotkać. Tak, tak - to nasz zagrodowy inwentarz. Puchate owce, ciekawskie kozły górskie, uparte osiołki i milusińskie alpaki - one już nie mogą doczekać się ZOOPARKU!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9