MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

10.10.2019

Szynszyle, jeże, świnki morskie... czyli gryzonie na ZOOPARKU

Gryzonie i zwierzęta domowe też zapowiedziały swoją obecność na jesiennej edycji Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK. Kogo spotkacie w tej strefie? Będą m.in.: szynszyle, świnki morskie, myszy i szczury, jeże pigmejskie. 

Tylu słodziaków w jednym miejscu dawno nie spotkaliście!


09.10.2019

Podopieczni Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu na ZOOPARKU

ZOOPARK to miejsce spotkania zwierzaków z najróżniejszych zakątków świata. W strefie zwierząt egzotycznych spotkacie podopiecznych Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu. Tak więc 12 i 13 października widzimy się m.in. z:małpkami (sajmiri wiewiórcze i tamaryny białoczube), żenetą zwyczajną, łaskunem chińskim, żółwiami żabuti. 

Bilety łapcie  >>> TU <<<
09.10.19

Takiego zwierzaka jeszcze na ZOOPARKU jeszcze nie było!

Takiego zwierzaka jeszcze na ZOOPARKU jeszcze nie było! Występuje w Ameryce Północnej zamieszkując lasy i tereny otwarte. Ma gęstą i puszystą czarną lub ciemnobrązową sierść w białe paski, a podczas obrony towarzyszy mu nieprzyjemny zapach. Wiecie kto to taki? Podpowiadamy! To skunks! Jeśli nie mieliście okazji spotkać go nigdy wcześniej to w weekend będziecie mogli narobić zaległości  i zobaczyć go na własne oczy. 

Pamiętajcie, że przez cały czas możecie kupić bilety  >>>KUP BILET<<<

08.10.2019

Narysuj leśnego zwierzaka i zgarnij pluszaka!

Pierwsze zwierzaki zameldowały się już u nas. Przesłodkie pluszaki czekają na nowych właścicieli. 10 autorów najlepszych prac plastycznych przygotowanych w ramach konkursu plastycznego pt. "Zwierzęta Leśne" zabierze ze sobą do domu misia pandę lub pieska-pluszaka. Do udziału w konkursie zapraszamy 12 i 13 października 2019. Prace plastyczne przygotowujemy w godz. 12.00 - 15.00. O godz. 15.00 rozstrzygamy konkurs i nagradzamy 5 najlepszych prac konkursowych.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9