MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.02.2020

Kangury na ZOOPARKU!

Skocznym krokiem wprost z Australii na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK zmierzają przesympatyczne kangury. Wpadniecie przybić z nimi "piątkę"? 

P.S. Przypominamy o biletach >>> KUP BILET
12.02.20

Po raz pierwszy na ZOOPARKU - myszołowiec rdzawoskrzydły

W strefie ptactwa na Wystawie i Targach Zoologicznych ZOOPARK spotkacie gwiazdę jakiej jeszcze u nas nie było! Macie pomysł kto to taki? Oto kilka podpowiedzi! Na co dzień zamieszkuje południowo-zachodnią część Stanów Zjednoczonych, a jego cechy charakterystyczne to: ostry dziób, przenikliwy wzrok oraz rdzawo-brązowe upierzenie. Przed Wami myszołowiec rdzawoskrzydły z którym spotkamy się już 22 i 23 lutego!

Bilety dostępne tu >>> KUP BILET
12.02.20

Pokaz posłuszeństwa oraz pokaz obronny w wykonaniu czworonogów!

Obecności piesków i piesełów na ZOOPARKU nigdy za wiele! I dlatego zapraszamy Was do obejrzenia pokazu posłuszeństwa oraz pokazu obronnego w wykonaniu czworonogów. Pokazy obejrzycie w hali A (ring III) w sobotę (22 lutego) w godz. 12.00 - 12.30 oraz w niedzielę (23 lutego) w godz. 13.30 - 14.00. Pokaz posłuszeństwa obejmuje współpracę przewodnika i psa, którzy zaprezentują w jakiś sposób psy: słuchają poleceń i z radością je wykonują; spokojnie chodzą na smyczy, przy nodze w rozproszeniach i w towarzystwie innych psów; potrafią siadać, leżeć i wstawać na polecenie; zostają we wskazanym miejscu czy przybiegają na polecenie przewodnika. Podczas pokazu obronnego zobaczycie: w jaki sposób polecenia wykonują psy typu security, elementy obrony służbowej oraz sportowej czy obronę z wykorzystaniem pozoranta. 

P.S. Bilety dostępne tu >>> KUP BILET
11.02.2020

Surykatki szykują się na ZOOPARK!

Zobaczcie jak nasi kolejni egzotyczni goście przygotowują się do Wystawy i Targów  Zoologicznych ZOOPARK. Nasze surykatki lewy profil i uśmiech nr 2 opanowały do perfekcji! Efekt tych intensywnych przygotowań zobaczymy już 22 i 23 lutego!

Bilety do nabycia tu >>> KUP BILET

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11