MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

01.10.2019

Rambo – słynna lama uciekinierka na ZOOPARKU

Rambo został gwiazdą ogólnopolskich mediów tuż po tym, gdy uciekł ze swojego poprzedniego miejsca zamieszkania. Służby przez dłuższy czas próbowały złapać grasującego uciekiniera, niestety bezskutecznie. Lamie za każdym razem udawało się czmychnąć. Ostatecznie Rambo znalazł swój nowy dom pod Lublinem. Podczas ZOOPARKU Jesień 2019 będziecie mogli osobiście poznać tego sławnego czworonoga – chyba, że znów postanowi uciec. Tak więc spieszcie się na spotkanie ze słynną Lamą uciekinierką!

Bilety do nabycia tu >>> KUP BILET<<<
29.09.2019

Gość z Ameryki Południowej - ostronos rudy

A co to za gagatek?! Przed wami ostronos rudy - bliski krewny szopa pracza. Ten przesympatyczny futrzak charakteryzuje się rudobrązowym umaszczeniem, puszystym ogonem oraz ryjkowatym i baaaardzo ruchliwym pyszczkiem. Kto nie wierzy na słowo niech zobaczy na własne oczy już 12 i 13 października podczas ZOOPARKu Edycja Jesień 2019.


P.S. Bilety dorwiecie tu    >>>KUP BILET<<<
28.09.2019

Z fretkami widzimy się jesienią!

Słodkie, puchate i  bardzo przyjacielskie... Nie dajcie się zwieść‼ Fretki to bardzo ciekawskie, zwinne i uwielbiające rozrabiać zwierzątka. Jeżeli macie ochotę trochę połobuzować z nimi - Wystawa i Targi Zoologiczn ZOOPARK Edycja Jesień 2019 jest idealnym miejscem dla Was! Zabierzcie ze sobą znajomych i 12-13 października wpadajcie na spotkanie z fretkami!

Bilety dostępne tu    >>> KUP BILET<<<
27.09.2019

Wprost z gorącej Afryki na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK Edycja Jesień 2019!

Zastanawiacie się o kim mowa? Podpowiadamy! W gronie naszych egzotycznych gości spotkacie surykatki. Te zwierzaki mają silnie rozwinięte zachowania socjalne. Podczas żerowania osobnik, który pełni funkcję strażnika stada obserwuje otoczenie, a w razie niebezpieczeństwa alarmuje stado o nadciągającym zagrożeniu. Jeśli chcecie poznać więcej ciekawostek o surykatkach 12 i 13 października widzimy się na ZOOPARKu Edycja Jesień 2019.
P.S. Kto jeszcze nie ma biletu klika tu >>> KUP BILET<<<
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11