MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

03.10.2019

Z Ameryki Południowej wprost na ZOOPARK Edycja Jesień 2019

Jeśli kochacie lamy to pokochacie także naszego egzotycznego gościa! Aż z Ameryki Południowej wprost na ZOOPARK Edycja Jesień 2019 przybędzie gwanako andyjskie.  Ten uroczy krewniak lamy to sporych rozmiarów ssak parzystokopytny, który jest wstanie przemieszczać się z prędkością do 64 km/h!

Chcecie go poznać? Wystarczy wejść tu >>> KUP BILET<<< i zakupić bilet wstępu. 
03.10.19

Poznaj leśne tajemnice

Wzorem ubiegłych edycji, leśnicy z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie będą obecni na jesiennej edycji ZOOPARKU. Na ich stoisku, na które zapraszają w dniu 12 października, nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Tak więc uchylamy rąbka tajemnicy: leśnicy opowiedzą jak wygląda ich praca, wyjaśnią trudne pojęcia związane z lasem, podpowiedzą jak rozpoznawać drzewa oraz jak zachowywać się w lesie. Nie zabraknie też konkursów o tematyce leśnej, przyrodniczych quizów i zagadek, a chętni będą mogli zakręcić kołem fortuny. A do tego konkurs plastyczny dla najmłodszych. 
więcej >>
02.10.2019

Ptactwo na ZOOPARKU

2-go października świętujemy Europejski Dzień Ptaków. Ptasiego towarzystwa na pewno nie zabraknie na jesiennej edycji Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK. Zastanawiacie się kogo spotkacie w strefie ptactwa? Swoją obecność zapowiedziały już: sowy, kanarki, papugi, ptaki wodne, a nawet dzioborożec! Nie możemy się już doczekać spotkania z nimi. 

P.S. Jeśli jeszcze nie macie biletów czas to zmienić >>> KUP BILET<<<

01.10.2019

Rambo – słynna lama uciekinierka na ZOOPARKU

Rambo został gwiazdą ogólnopolskich mediów tuż po tym, gdy uciekł ze swojego poprzedniego miejsca zamieszkania. Służby przez dłuższy czas próbowały złapać grasującego uciekiniera, niestety bezskutecznie. Lamie za każdym razem udawało się czmychnąć. Ostatecznie Rambo znalazł swój nowy dom pod Lublinem. Podczas ZOOPARKU Jesień 2019 będziecie mogli osobiście poznać tego sławnego czworonoga – chyba, że znów postanowi uciec. Tak więc spieszcie się na spotkanie ze słynną Lamą uciekinierką!

Bilety do nabycia tu >>> KUP BILET<<<
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11