MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.02.2019

Goście z dalekiej północy - sowy śnieżne

Przedstawiamy Wam naszego pierzastego gościa z dalekiej północy. Białe pióra, bystre spojrzenie i aż 150 cm rozpiętości skrzydeł - to sowa śnieżna! Ten ptak niezwykle rzadko odwiedza Polskę, dlatego tym bardziej warto zobaczyć go podczas ZOOPARKU. 
20.02.2019

Dokąd tupta każdy jeż? Na ZOOPARK!

Zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie w skali Polski - I Wystawę Jeży Pigmejskich Zarejestrowanych w PRJH „ZOOPARK” LUBLIN. 9 marca (sobota) aż 20 jeży zaprezentuje się z najlepszej strony podczas oceny sędziowskiej. Wystawa będzie trwać od 10.00 do 14.30. O godz. godz. 15.00 nastąpi wręczenie pucharów zwycięzcom na scenie,  a bezpośrednio po ceremonii dekoracji zapraszamy na prelekcję o jeżach. 10 marca (niedzielna) wspólnie z Wami wybierzemy Jeża Publiczności. Konkurs trwa w godz. 10.00 - 13:30, a ogłoszenie wyników nastąpi o godz. 14.00. 
19.02.19

Kocie piękności czyli Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

W minioną niedzielę wszytskie kotki, kitki i koteły obchodziły swoje święto. Przypominamy Wam, że na ZOOPARKU będziecie mogli spotkać te wszytskie kocie piękności podczas Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych. Wystawa trwa dwa dni (sobota i niedziela). O godz. 10.00 rozpoczyna się sędziowska ocena kotów, zaś o godz. 17.00 odbędzie się Best in show. 
15.02.19

Gady i płazy na ZOOPARKU

Gekony, węże, pająki, legwany - właśnie tak zapowiada się strefa terrarystyki. Zwierzaki, które tu zobaczycie to podopieczni Lubelskiego Egzotarium oraz Fundacji Epicrates. Lubelskie Egzotarium przygarnia  porzucone zwierzęta egzotyczne, uciekinierów z prywatnych hodowli oraz takie, których wymagania przerosły możliwości poprzednich opiekunów. Fundacja Epicrates propaguje odpowiedzialną terrarystykę i ochronę środowiska. Profesjonalna opieka oraz troska pracowników Egzotarium oraz wolontariuszy działających w Fundacji sprawiają, że mnóstwo zwierzaków wróciło do formy! 
więcej >>
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11