MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

11.02.20

Jak ścigają się ślimaki? Widowiskowo!

Prędkość niczym w F1, tor rodem z Monte Carlo oraz potężna dawka adrenaliny! Wyścigi to Wasz konik? Podczas Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK koniecznie musicie obejrzeć Wyścig ślimaków afrykańskich!  22 lutego (sobota) afrykańskie ślimaki staną do boju na długim torze walcząc o tytuły: Ognisty oraz Niedościgniony. 23 lutego (niedziela) ci nietypowi zawodnicy powalczą o tytuł Festina Lente dla najwolniejszego zawodnika. Szczegóły znajdziecie tu >>> PROGRAM

A bileciki dostępne  tu >>> KUP BILET
10.02.2020

450 królików rasowych na ZOOPARKU!

450 królików w około 40 rasach i odmianach barwnych! Właśnie tak zapowiada się XII Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych, która odbędzie się podczas Wystawy i Targów  Zoologicznych ZOOPARK. Na wystawie zadebiutują m.in.: króliki rasy rex gepard czy miniaturowe króliki Teedi. A na koniec prawdziwa wisienka  na torcie: po raz pierwszy w Polsce obejrzycie króliki rasy Angora aż w 4 odmianach barwnych! Pamiętajcie, widzimy się za niespełna dwa tygodnie. 

Bilety >>> KUP BILET
09.02.2020

Zaskakujące życie torbacza czyli poznaj tajemnice lotopałanki karłowatej

Malutki pyszczek, słodkie oczka i tyyyyyyyyyle miłości... Lotopałanki karłowate skradły już niejedno serducho. Jeśli macie ochotę spotkać się z nimi osobiście oraz poznać ich sekrety (nawet te najbardziej skryte) zapraszamy na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK! 

22 lutego (sobota) przygotowaliśmy dla Was warsztaty pt.: "Spotkanie z torbaczem", zaś 23 lutego (niedziela) koniecznie weźcie udział w wykładzie pt.: "Zaskakujące życie torbacza". 

09.02.2020

Konkurs plastyczny! To już ostatnie dni na dostarczenie prac plastycznych!

Halo mali artyści! Zobaczcie kto od dziś zadomowił się u nas! Ta pokaźna grupka pluszaków z niecierpliwością czeka na zwycięzców konkursu plastycznego pt.:"Co w trawie piszczy?" odbywającego się w ramach Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK 2020! A zatem kredki, farby i flamastry w dłoń!

Na Wasze prace plastyczne czekamy do 14 lutego! 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziecie tu >>> KONKURS PLASTYCZNY

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12