MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

29.09.2019

Gość z Ameryki Południowej - ostronos rudy

A co to za gagatek?! Przed wami ostronos rudy - bliski krewny szopa pracza. Ten przesympatyczny futrzak charakteryzuje się rudobrązowym umaszczeniem, puszystym ogonem oraz ryjkowatym i baaaardzo ruchliwym pyszczkiem. Kto nie wierzy na słowo niech zobaczy na własne oczy już 12 i 13 października podczas ZOOPARKu Edycja Jesień 2019.


P.S. Bilety dorwiecie tu    >>>KUP BILET<<<
28.09.2019

Z fretkami widzimy się jesienią!

Słodkie, puchate i  bardzo przyjacielskie... Nie dajcie się zwieść‼ Fretki to bardzo ciekawskie, zwinne i uwielbiające rozrabiać zwierzątka. Jeżeli macie ochotę trochę połobuzować z nimi - Wystawa i Targi Zoologiczn ZOOPARK Edycja Jesień 2019 jest idealnym miejscem dla Was! Zabierzcie ze sobą znajomych i 12-13 października wpadajcie na spotkanie z fretkami!

Bilety dostępne tu    >>> KUP BILET<<<
27.09.2019

Wprost z gorącej Afryki na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK Edycja Jesień 2019!

Zastanawiacie się o kim mowa? Podpowiadamy! W gronie naszych egzotycznych gości spotkacie surykatki. Te zwierzaki mają silnie rozwinięte zachowania socjalne. Podczas żerowania osobnik, który pełni funkcję strażnika stada obserwuje otoczenie, a w razie niebezpieczeństwa alarmuje stado o nadciągającym zagrożeniu. Jeśli chcecie poznać więcej ciekawostek o surykatkach 12 i 13 października widzimy się na ZOOPARKu Edycja Jesień 2019.
P.S. Kto jeszcze nie ma biletu klika tu >>> KUP BILET<<<
26.09.2019

Dziś świętujemy Światowy Dzień Królika

26 września obchodzimy Światowy Dzień Królika! Podczas Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK Jesień 2019 możecie osobiście złożyć spóźnione życzenia tym puchatym słodziakom. Króliki na pewno ucieszą! A my już teraz uchylamy rąbka tajemnicy: na Wystawie Królików Rasowych pojawi się aż kilkaset okazów! Tak, tak... króliki opanują ZOOPARK 


Macie już bilety? Jeśli nie, to czas to zmienić  >>> KUP BILET<<<
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12