MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

KUP BILET


Ceny biletów wstępu na Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK
w stacjonarnych kasach biletowych
Bilet normalny - 20 zł

Bilet ulgowy - 12 zł
(Przysługuje dzieciom w wieku 4 - 6 lat, uczniom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja)

Bilet rodzinny - 45 zł

(Przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat)

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

UWAGA! Bilety wielokrotnego wstępu w danym dniu wystawy. 
Kupujesz bilet (w kasie lub onlinie), dostajesz opaskę, zakładasz ją na rękę, wchodzisz i wychodzisz ile chcesz w danym dniu Wystawy.

Przychodzisz z rodziną? Jeśli nie możesz założyć opaski swojemu dziecku - załóż ją na swoją rękę.

Kasy biletowe są zlokalizowane  TYLKO w holu Hali C (patrz mapa poniżej). 
Przygotowaliśmy dla  Was 7 kas stacjonarnych, w tym 2 z możliwością płatności kartą. 

Kasy biletowe czynne w godz. 
9 marca (sobota)  9.30 - 17.30
10 marca (niedziela) 9.30 - 16.30

Bilet elektroniczny i zaproszenia TYLKO w holu Hali A (patrz mapa poniżej). 
Przygotowaliśmy dla Was 4 stanowiska do obsługi biletu elektronicznego i wymiany zaproszeń. Honorujemy "Kartę Rodziny Trzy Plus" oraz "Kartę Dużej Rodziny"
W ramach "Rodzina Trzy Plus" oraz "Karty Dużej Rodziny" rodzicom/opiekunom przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieciom bilet w cenie 5 zł. Zakup biletów w ramach programu "Karta Rodziny Trzy Plus" oraz "Karty Dużej Rodziny"możliwy jest wyłącznie w kasach biletowych w Targach Lublin w czasie trwania Wystawy.


Program BUS BONUS
Właścicielom ważnej Karty Biletu Elektronicznego (z zakodowanym 30, 90 lub 150-dniowym imiennym biletem okresowym) wydanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie przysługuje bilet normalny w cenie biletu ulgowego. Zakup biletów w ramach programu "BUS BONUS" możliwy jest wyłącznie w kasach biletowych w Targach Lublin w czasie trwania Wystawy za okazaniem Karty Biletu Elektronicznego.

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy

Dzieci niepełnosprawne - wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.


Osoby niepełnosprawne obsługujemy poza kolejnością.