MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

KUP BILET

Ceny biletów wstępu na Lubelską Wystawę i Targi Zoologiczne ZOOPARK 

Kliknij w obrazek aby kupić bilet Rodzaj biletuCeny w przedsprzedaży internetowej obowiązujące 
do 31 stycznia 2020 r.
do godz. 24.00
 Ceny w sprzedaży internetowej obowiązujące 
po 31 stycznia 2020 r.
oraz w kasach biletowych podczas trwania wydarzenia
 
Bilet ulgowy
 12 zł16 zł

Bilet normalny
 18 zł 25 zł

Bilet rodzinny
 45 zł 55 zł

W przypadku problemów z płatnością/zakupem biletu online prosimy o kontakt z biurem obsługi serwisu tobilet.pl tel. +48 61 250 92 55, info@tobilet.pl


Bilet ulgowy - przysługuje dzieciom w wieku od 3 - 6 lat, uczniom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja. UWAGA! Bilet ulgowy nie przysługuje studentom.

Bilet rodzinny - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat.

Dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny

UWAGA! Program lojalnościowy Bus Bonus nie obowiązuje podczas Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK. 

Honorujemy "Kartę Rodziny Trzy Plus" oraz "Kartę Dużej Rodziny"
W ramach "Rodzina Trzy Plus" oraz "Karty Dużej Rodziny" rodzicom/opiekunom przysługuje bilet ulgowy, natomiast dzieciom bilet w cenie 5 zł. Zakup biletów w ramach programu "Karta Rodziny Trzy Plus" możliwy jest wyłącznie w kasach biletowych w Targach Lublin w czasie trwania Wystawy.

Osoby dorosłe ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy

Dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia - wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

Osoby niepełnosprawne obsługujemy poza kolejnością.