MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Program wydarzeń

PROGRAM WYDARZEŃ*


SOBOTA | 12  października 2019 

HALA C

KONKURS PLASTYCZNY "ZWIERZĘTA LEŚNE" - stoisko nr 23 w hali C
godz.12.00 - 15.00 przygotowywanie konkursowych prac plastycznych
godz. 15.00 - rozstrzygniecie konkursu: wręczenie drobnych upominków dla uczestników konkursu oraz nagrodzenie 5 najlepszych prac konkursowych


POKAZY KOTÓW RASOWYCH


STREFA TERRARYSTYKI, STREFA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
  • małpki sajmiri wiewiórcze, tamaryna białoczuba, łaskun chiński, 
  • pyton królewski, agama brodata, żółw stepowy, żółwie żabuti, 
  • największe ptaszniki świata: ptasznik goliat
  • kolorowe ptaszniki amerykańskie z rodziny Brachypelma m. in.: ptasznik kędzierzawy, ptasznik czerwononogi, ptasznik czerwonokolanowy, ptasznik czerwonoodwłokowy, ptasznik złoty
  • ptaszniki z rodzin Acanthoscurria: m.in. ptasznik białokolanowy
  • nadrzewne ptaszniki: niebieskie okazy Poecilotheria metallica, ptasznik wenezuelski, ptasznik trynidadzki, ptasznik wielobarwny, ptaszniki karłowate 
  • ptasznik olbrzymi 
  • kameleon jemeński, agama brodata, gekon lamparci, bazyliszek pręgowany, agama błotna
  • pytony tygrysie i królewskie, boa dusiciel, węże zbożowe, lancetogłów mleczny i meksykański, różne gatunki gekonów i żółwi, żaba rogata
  • żółwie wonne
  • żółwie pustynne
  • jaszczurki
  • wiewiórki trójbarwne
  • ostronos
  • surykatki
  • lemur katta
  • pokazy motyli i owadów egzotycznych 
  • modliszki, patyczaki
  • wije
  • ślimaki
  • jeżozwierz
  • skunks
  • tenrek
  • gwanako andyjskie

STREFA PTAKÓW
  • wystawa papug i kanarków
  • sowy
  • dzioborożec
  • ptaki wodne 

STREFA AKWARYSTYKI - blisko 300 m.kw. ekspozycji akwariów słodkowodnych i słonowodnych
  • rekin
  • pokaz dyskowców 
  • pokaz zbrojników
  • kraby
  • ryby z jeziora Tanganika 
  • pokaz słodkowodnych krewetek i raków akwariowych 
  • wężogłowy

ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE
  • alpaki
  • Rambo - lama uciekinierka
  • osły
  • kózki miniaturki
  • owce wrzosówki
  • krowa szkocka
  • emu australijskie
  • kuce, konie
  • kozy anglombijskie
  • ringi z kucami


STREFA ZWIERZĄT DOMOWYCH, STREFA GRYZONI

  • wystawa królików rasowych, królikoterapia 
  • pokaz fretek 
  • pokaz świnek morskich
  • szynszyle,
  • myszy i szczury, 
  • jeże pigmejskie

HALA A


ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE
  • owce walliserskie
  • koniki Falabella - najmniejsza rasa koni miniaturowych na świecie!

STREFA PSÓW

RING I

10:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami

11:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

12:00 - Pokazy Szkolenia Psów - Frambos Club K9 Tomasz Wlizło

13:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

14:00 - Pokazy Szkolenia Psów - Frambos Club K9 Tomasz Wlizło

15:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami

16:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

17:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami


RING II

10:00-12:00   Pokaz groomingu: Iwona Guz - Lublin i Black Poodle - Puławy


12:00-14:00 Pokazy psów rasowych – Związek Kynologiczny w Polsce oddział Lublin


14:00-15:00 Konkurs „Dziecko i pies”


15:00-17:00 Pokazy psów rasowych – Związek Kynologiczny w Polsce oddział Lublin


17:00-18:00 Konkurs - Senior Prezenter:

 - pokaz wystawiania psa przez seniora
-  prezentacja najbardziej oryginalnego przebrania psa i przewodnika



NIEDZIELA | 13 października 2019


SALA KONFERENCYJNA B1 (PARTER) | godz. 12.00

Występ solistów Teatru Muzycznego w Lublinie 
Soliści Teatru Muzycznego w Lublinie - p. Małgorzata Rapa oraz p. Jakub Gąska - zabiorą nas wszystkich w muzyczną podróż!
  • Pierwsza część programu dedykowana jest dzieciom i młodzieży. Usłyszymy tu utwory muzyczne z bajek i znanych filmów animowanych. 
  • Podczas drugiej części wspólnie zanucimy przeboje dla rodziców


HALA C

KONKURS PLASTYCZNY "ZWIERZĘTA LEŚNE" - stoisko nr 23 w hali C
godz.12.00 - 15.00 przygotowywanie konkursowych prac plastycznych
godz. 15.00 - rozstrzygniecie konkursu: wręczenie drobnych upominków dla uczestników konkursu oraz nagrodzenie 5 najlepszych prac konkursowych


POKAZY KOTÓW RASOWYCH


STREFA TERRARYSTYKI, STREFA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
  • małpki sajmiri wiewiórcze, tamaryna białoczuba, łaskun chiński,
  • pyton królewski, agama brodata, żółw stepowy, żółwie żabuti,
  • największe ptaszniki świata: ptasznik goliat
  • kolorowe ptaszniki amerykańskie z rodziny Brachypelma m. in.: ptasznik kędzierzawy, ptasznik czerwononogi, ptasznik czerwonokolanowy, ptasznik czerwonoodwłokowy, ptasznik złoty
  • ptaszniki z rodzin Acanthoscurria: m.in. ptasznik białokolanowy
  • nadrzewne ptaszniki: niebieskie okazy Poecilotheria metallica, ptasznik wenezuelski, ptasznik trynidadzki, ptasznik wielobarwny, ptaszniki karłowate
  • ptasznik olbrzymi
  • kameleon jemeński, agama brodata, gekon lamparci, bazyliszek pręgowany, agama błotna
  • pytony tygrysie i królewskie, boa dusiciel, węże zbożowe, lancetogłów mleczny i meksykański, różne gatunki gekonów i żółwi, żaba rogata
  • żółwie wonne
  • żółwie pustynne
  • jaszczurki
  • wiewiórki trójbarwne
  • ostronos
  • surykatki
  • lemur katta
  • pokazy motyli i owadów egzotycznych
  • modliszki, patyczaki
  • wije
  • ślimaki
  • jeżozwierz
  • skunks
  • tenrek
  • gwanako andyjskie

STREFA PTAKÓW
  • wystawa papug i kanarków
  • sowy
  • dzioborożec
  • ptaki wodne 


STREFA AKWARYSTYKI - blisko 300 m.kw. ekspozycji akwariów słodkowodnych i słonowodnych

  • rekin
  • pokaz dyskowców
  • pokaz zbrojników
  • kraby
  • ryby z jeziora Tanganika
  • pokaz słodkowodnych krewetek i raków akwariowych
  • wężogłowy


ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE

  • alpaki
  • Rambo - lama uciekinierka
  • osły
  • kózki miniaturki
  • owce wrzosówki
  • krowa szkocka
  • emu australijskie
  • kuce, konie
  • kozy anglombijskie
  • ringi z kucami


STREFA ZWIERZĄT DOMOWYCH, STREFA GRYZONI

  • wystawa królików rasowych, królikoterapia
  • pokaz fretek
  • pokaz świnek morskich
  • szynszyle,
  • myszy i szczury,
  • jeże pigmejskie



HALA A

ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE
  • owce walliserskie
  • koniki Falabella - najmniejsza rasa koni miniaturowych na świecie!

STREFA PSÓW

RING I

10:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami

11:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

12:00 - Pokazy Szkolenia Psów - Frambos Club K9 Tomasz Wlizło

13:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

14:00 - Pokazy Szkolenia Psów - Frambos Club K9 Tomasz Wlizło

15:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami

16:00 - Prezentacja kucyka Rafałka w bryczce z możliwością przejażdżki

17:00 - Pokaz pracy psa pasterskiego z owcami


RING II

10:00-12:00  Pokaz groomingu: Iwona Guz - Lublin i Black Poodle - Puławy


12:00-14:00 Pokazy psów rasowych – Związek Kynologiczny w Polsce oddział Lublin


14:00-15:00 Konkurs „Dziecko i pies”


15:00-17:00 Pokazy psów rasowych – Związek Kynologiczny w Polsce oddział Lublin


17:00-18:00 Konkurs - Senior Prezenter:

 - pokaz wystawiania psa przez seniora
-  prezentacja najbardziej oryginalnego przebrania psa i przewodnika



*Stana na dzień 10.10.2019 r. Organizator zastrzega prawo do dokonania zmian w programie wydarzeń. Brak określonego zwierzęcia na Wystawie i Targach nie stanowi podstawy do reklamacji.