MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Konkurs plastyczny

Przedstawiamy Wam laureatów konkursu plastycznego 
pt.: "Zwierzaki duże i małe"

Kategoria "Przedszkolaki oraz uczniowie zerówek"

I miejsce Kalina Grządka -  Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina
II miejsce Wiktor Krupa  -  Przedszkole nr 73 w Lublinie
III miejsce Oliwier Mirosławski -  Niepubliczne Przedszkole Koralik

Wyróżnienia:
  • Nikola Głębieka -  Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina
  • Nadia Domaradzka - Niepubliczne Przedszkole "Lubliniaczek" w Lublinie
  • Antoni Siluk - Specjalne Przedszkole Niepubliczne "Wspólny Świat" w Białej Podlaskiej
  • Marysia Czarnomska - Przedszkole "Misie", Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja w Zaraszowie
  • Michał Zawiślak - Niepubliczne Przedszkole Kucykowa Kraina
  • Kacper Piłat - Przedszkole nr 31 w Lublinie
  • Urszula Chęć - Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w Lublinie
  • Maksymilian Tkaczyk - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Amelia Bańkowska - Zespół Szkół w Dąbiu
  • Liliana Zielińska  - Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w Lublinie

Kategoria  " Uczniowie szkoły podstawowej klas I-III"


I miejsce Karol Grudzień - Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
II miejsce Lena Wilczek - Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublnie
III miejsce Martyna Kozyrska  -  Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Wyróżnienia
  • Zuzanna Gułaś - Szkoła Podstawowa nr 17 w Lublinie
  • Wiktoria Pietrak - Szkoła Podstawowa nr 50 wLublinie
  • Zuzanna Mackiewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie
  • Tereza Protsio - Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  • Paweł Wilczopolski - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku
  • Katarzyna Wypychiewicz - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu
  • Natalia Kalicka - Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Lublinie
  • Kornelia Pyśniak - Szkoła Podstawowa nr 29 im Adama Mickiewicza w Lublinie
  • Mateusz Zarzycki - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu

Kategoria  " Uczniowie szkoły podstawowej klas IV-VI"


I miejsce Marika Pożarowczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie
II miejsce Katarzyna Grabowska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskie Curie w Dęblinie
III miejsce Wiktoria Pawłat - Szkoła Podstawowa nr 2 im Jana Kochanowskiego w Lublinie

Wyróżnienia
  • Kinga Pułacz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Stanislawa Konarskiego w lublinie
  • Gabriela Sosnowska - Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie
  • Daria Sidor - Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Lublinie
  • Marta Potocka - Szkoła Podstawowa nr. 3 im Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
  • Kuba Karaś - Szkoła Podstawowa nr 3 im T. Kościuszki w Swidniku
  • Oskar Jabłoński - Pogotowie Opiekuńcze w Lublinie
  • Maja Konowałek - Szkoła Podstwawowa nr 3 im T. Kościuszki w Świdniku
  • Mateusz Król - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach
  • Ida Twarowska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej
  • Wiktoria Wasiluk - Szkoła Podstwowa nr 44 w Lublinie

Kategoria  "Uczniowie szkoły podstawowej klasy VII-VIII oraz gimnazjum klas III"

I miejsce Katarzyna Dzierzbicka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
II miejsce Wiktoria Patyńska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie
III miejsce Marharyta Shmygol - Zespół Szkół im Seweryna Czetwertyńskiego w Suchowoli


Wyróżnienia

  • Marcel Wilim - Gimnazjum nr 9 im. CC. Mjra Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie
  • Rozalia Goleń - Szkoła Podstawowa nr 22 im Bolesława Prusa w Lublinie
  • Norbert Sierpień - Szkoła Podstawowa im. Ks. Tadeusza Adama Leszczyńskiego w Mikłusach
  • Filip Grodzicki - Szkoła Podstawowa w Albrechtówce
  • Natalia Grygiel - Szkoła Podstawowa nr 48 im Józefa Piłsudskiego w Lublinie
  • Bartłomiej Jędruch - Szkoła Podstawowa nr 2 im Jana Kochanowskiego w Lublinie
  • Patrycja Jurek - Gimnazjum nr 9 im. CC. Mjra Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie
  • Joanna Szyba - Szkoła Podstawowa nr 17 w Lublinie
  • Angelika Ciechomska - "SKALA" Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
  • Antonina Zalewska - Gimnazjum nr 9 im. CC. Mjra Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora" w Lublinie
Kategoria  "Uczniowie szkół ponadpodstawowych"

I miejsce Kornelia Malczarska - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
II miejce Ewelina Kowalczyk - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
III miejsce Martna Krupa - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie

Wyróżnienia

  • Beata Mrugała - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Natalia Brodziak - Szkoła Podstawowa nr 22 im Bolesława Prusa w Lblinie
  • Olimpia Skiba - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Aleksandra Siewierska - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Maria Ciężak - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Oliwia Strzyżewska - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Angelika Grudzień - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Wiktoria Bobrzyk - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Klaudia Błaziak - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie
  • Sara Drozd - Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie

Uroczyste wręczenie nagród 
odbędzie się 10 marca (niedziela) godz. 11.00 w sali konferencyjnej B1 (parter) bezpośrednio przed występem  solistów Teatru Muzycznego