MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Konkurs Pupil Zooparku
Finał Konkursu "Pupil Zooparku"!

Finał Konkursu "Pupil Zooparku" przeprowadzony zostanie w dniu 10.03.2018 (sobota, godz.:12:30) w trakcie Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK 2018. Wezmą w nim udział  właściciele psów (wcześniej zgłoszonych) wraz z ich pupilami, zarówno tymi rasowymi, jak i kundelkami. Psy będą oceniane według trzech kryteriów: prezentacja/posłuszeństwo, umiejętności psa, wygląd. Główną nagrodą w konkursie jest roczny zapas karmy! 

>>> Nagrody

Do wygrania zapasy karmyzapas roczny dla zdobywcy I miejsca, zapas półroczny dla II miejsca oraz zapas kwartalny dla laureata III miejsca (w każdej trzech z kategorii).  


Konkurs Pupil Zooparku - Informacje organizacyjne dla uczestników konkursu

Termin: 10.03.2018 r. (sobota) 

Miejsce wydarzenia: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, hala A

1. Prosimy o przybycie minimum pół godziny przed rozpoczęciem konkursu.
2. Wejście na Wystawę dla właścicieli psów odbywa się bocznym wejściem do hali A (zaznaczone na mapie poniżej czarną strzałką).
3. Rejestracja uczestników konkursu będzie odbywać się w holu bocznego wejścia do hali A (zaznaczone na mapie poniżej czarną strzałką). Rejestracja czynna w godz. 9.30-12.00. Rekomendujemy przybycie najpóźniej na 30 min przed rozpoczęciem konkursu.


4. Podczas rejestracji uczestnik zobowiązany jest do przedstawienia aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie.
5. Podczas rejestracji uczestnik konkursu otrzyma identyfikator w formie opaski, upoważniającej go do swobodnego poruszania się po Lubelskiej Wystawie Zoologicznej Zoopark w dniu 10.03.2018.
6. UWAGA! Na hali C obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu z psami.
7. Uczestnikowi konkursu przysługuje jedna opaska na jednego zgłoszonego psa. Osoba towarzysząca uczestnikowi konkursu w celu wejścia na tereny targowe kupuje bilet w kasie.
8. Właściciel psa zobowiązany jest do sprawowania opieki nad psem oraz oprowadzania psy na smyczy podczas poruszania się po terenie Targów Lublin S.A.
9. Ogłoszenie wyników Konkursu i rozdanie nagród nastąpi 10.03.2018 roku (sobota) w Targach Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11, Lublin) podczas Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK 2018.
10. Właściciel psa ponosi odpowiedzialność za swojego psa i ma obowiązek po nim sprzątnąć.
11. Osoby towarzyszące uczestnikowi konkursu muszą dokonać zakupu biletu na Lubelską Wystawę Zoologiczną Zoopark:
• Przez Internet, na stronie https://tixer.pl/lubelska-wystawa-zoologiczna-zoopark-lublin-2018-03-10-1000,666,10896.html
• Na miejscu w kasach biletowych podczas trwania wydarzenia


Sponsorem nagród w konkursie jest marka

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1)