Organizator:

Z kim widzimy się jesienią?

20.05.2020 12:52:22

Podziel się

Pssst... Pewnie już wiecie, ale przypominamy że 10 i 11 października b.r. spotykamy się z naszymi rozbrykanymi zwierzakami na jesiennej edycji Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK.

Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK to miejsce, w którym spotkacie najróżniejsze zwierzaki - te popularne oraz te niespotykane w Polsce. Na zwiedzających czekają małpki, fretki, koty, psy, króliki, konie, jeże i szczury, żółwie, kozy, owce, pająki, węże, legwany a nawet lotopałanki!

Wydarzenie od lat gromadzi miłośników i właścicieli zwierząt, rodziny z dziećmi oraz najważniejsze marki branży zoologicznej.

Jeśli więc kochacie zwierzaki, chcielibyście poznać ich zwyczaje i zachowanie, albo rozbudzić dziecięcą ciekawość i zainteresować swoje pociechy światem zwierząt - ZOOPARK Jesień to obowiązkowa pozycja w kalendarzu jesiennych wydarzeń. 

Zaopatrzycie się tu też w najwyższej jakości artykuły dla swoich pupili, zaś hodowcy i specjaliści podpowiadają jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację i żywienie zwierzaków domowych. 

Widzimy się jesienią! 

 

Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK Jesień

10 - 11 października 2020 r.

 

Bilety już dostępne

KUP BILET