Organizator:

Kup tańszy bilet na ZooPark!

Podziel się

Bilety na tegoroczną edycję Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZooPark już w sprzedaży na tobilet.pl

ZooPark 2022 już 10-11 września. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów. Możecie je nabyć na stronie tobilet.pl. W niższej cenie będą dostepne do 5 września do godz. 12:00. Po tym terminie ceny wzrosną. Jak co roku wejściówki będzie można też kupić w kasach podczas trwania wydarzenia.

>>>KLIKNIJ I KUP TAŃSZY BILET W PRZEDSPRZEDAŻY

 

 

Ceny w przedsprzedaży internetowej obowiązujące do 5 września 2022 r. do godz. 11:59

Ceny w sprzedaży internetowej obowiązujące od 5 września 2022 od godz. 12:00 oraz w kasach w trakcie wydarzenia

Bilet ulgowy

15 zł 

17 zł

Bilet normalny

25 zł

27 zł

Bilet rodzinny

60 zł

68 zł

 

Bilet ulgowy - przysługuje dzieciom w wieku od 3 - 6 lat, uczniom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja. Nie przysługuje studentom.

Bilet rodzinny  - przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat

Dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny

Osoby dorosłe ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy.

Dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia - wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

W ramach "Rodzina Trzy Plus" oraz "Karty Dużej Rodziny" rodzicom/opiekunom oraz dzieciom przysługuje bilet ulgowy. Zakup biletów w ramach programu "Karta Rodziny Trzy Plus" możliwy jest wyłącznie w kasach biletowych w Targach Lublin w czasie trwania Wystawy.

Uwaga! Podczas Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK nie obowiązuje program lojalnościowy Bus Bonus.