Organizator:

Zapraszamy na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych

Podziel się

Kocie piękności na ZOOPARKU 2024!

Zapraszamy na Miedzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, która będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich miłośników tych uroczych stworzeń. Gotowi na dawkę elegancji i urody?

Wystawa Kotów Rasowych to jedyna taka okazja, aby podziwiać nie tylko piękno, ale także różnorodność rasowych kotów, które zagoszczą na ZOOPARKU 2024. Od majestatycznych persów, po energiczne bengale i delikatne rasy długowłose - będziecie mieli okazję zobaczyć kocie gwiazdy z całego świata.

Nie tylko estetyka jest tutaj ważna! Wszystkie koty zostaną ocenione pod kątem zdrowia, temperamentu i ogólnej kondycji. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o różnych rasach, ich potrzebach i specyficznych cechach charakterystycznych. Specjaliści i hodowcy chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas prelekcji i warsztatów, które odbędą się w trakcie wystawy.

Wystawa to nie tylko konkurs piękności, ale także okazja do nawiązania nowych kontaktów z innymi miłośnikami kotów. Wspólne pasje łączą ludzi, a podczas wystawy możecie wymieniać się doświadczeniami, poradami i historiami o Waszych kociakach.

Nie zapomnijcie o aparatach fotograficznych, bo te kocie gwiazdy zasługują na uwiecznienie swojej chwili sławy! Będzie także możliwość zakupu różnorodnych gadżetów kocich oraz pysznych przysmaków dla Waszych futrzaków.

Przygotujcie się na weekend pełen fascynujących spotkań, niesamowitych kotów i inspirujących rozmów. Zbliżająca się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych to wydarzenie, które nie tylko dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń, ale także wzbogaci Waszą wiedzę na temat tych niesamowitych stworzeń.

Do zobaczenia na Wystawie Kotów Rasowych!

 

Organizatorem wystawy jest: